Ungár Péter szerint Márki-Zay Péternek távoznia kell a közéletből, amiért „nyíltan meleg” jelöltnek nevezte Vitézyt
Az LMP társelnöke szerint Márki-Zay Péter ezzel vállalhatatlan állításokat tett.
Az LMP társelnöke szerint Márki-Zay Péter ezzel vállalhatatlan állításokat tett.
Jelöltek hiányában elmarad a polgármester- és képviselőválasztás a Vas vármegyei Bozsokon; a településvezető és a képviselők személyéről időközi választáson dönthetnek majd a választók.
Gyuri bácsi Gyugyon indul újra, hogy még öt évig vezethesse a települést.
A mindent kontroll alatt tartó fideszes politikai gépezet most is kitett magáért, igaz, már csak két szót ismételgetne. Az, hogy mekkora bajban van a Fidesz, nem a vasárnapi számokon fog meglátszani, de meglátszik az összes többiből. Vélemény.
A visszalépett, fideszes főpolgármester-jelölt szerint „nagyon fontos”, hogy a választók egyik szavazata Vitézy Dávidra, a másik pedig a Fidesz listájára menjen.
Karácsonyt a Publicus mérése látja esélyesnek, Vitézyt a kormányközeli Nézőpont mérte be győztesnek.
Szombaton és vasárnap is hívható majd a választási információs szolgálat tájékoztató vonala, de email-re is válaszolnak, ha inkább írnánk nekik.
„Egyedüli ellenzéki jelölt maradtam a Fidesz ellen” – írja Kerekes László.
Ha valaki nem tudná, kampány van!
Alig pár óra és kezdődik a Tisza Párt rendezvénye a Hősök terén.
Karácsony Gergely utolsó kampányeseményét a fiataloknak tartotta, azután, hogy Szentkirályi visszalépett Vitézy javára. Vajon sikerül a főpolgármesternek megszólaltatnia a fiatalokat? A Szabadság hídon szokatlanul sok fiatal lány gyűlt össze. Földes András riportja.
Szerinte azért csak most jelentette be Szentkirályi a visszalépését, hogy kevesebb idő maradjon „összerogánozni” Vitézyt.
Karácsony Gergely első választókkal a háta mögött jelentkezett be az ATV-be.
Mit üzen a női politikusoknak és a női választóknak, hogy a kormánypárt egyszer használatos biodíszletnek tartotta Szentkirályi Alexandrát is? Nyer-e annyi választót Vitézy, mint amennyien elpártolnak tőle a Fidesz miatt? Mi lesz a kis pártokra leadott EP-szavazatokkal, és miért lehet érdemes félretenni az elemzők kritikáit választás előtt? Melyek voltak a kampány legszebb és leggusztustalanabb pillanatai? Utolsó választási podcastunk június 9. előtt Ésik Sándorral és Nagy Iván Lászlóval.
Baranyi Krisztina, az MKKP budapesti listavezetője közben arról posztolt, hogy Karácsonyra fog szavazni.
Több indokot is felsorolt távozása mellett Szendefy Mária, az LMP Somogy megyei elnöke.
Sms-ben is elküldte neki a kérdést.
A Fővárosi Választási Bizottság szerint Palocsai Béla plakátja azt sugallta, hogy aki rá szavaz, az a Tisza Pártot is támogatja.